7/ 24acente – Acente ve müşterinin buluşma noktası

7/24acente Logo

Sigortacılık hizmeti alanların vazgeçemeyecekleri önemli bir başvuru rehberi olmayı hedefleyen 7/24acente, sigorta müşterileri ve acenteleri aynı platformda buluşturuyor. Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu TÜSAF’ın sigortacılık sektörüne değerli bir katkısı olan 7/24acente, sigorta müşterisinin kendisine en yakın acenteyle buluşmasını sağlarken, sigotacılık sektörünün sunduğu hizmetlere erişimi kolaylaştırmayı, yeni ürünlerin ve kaliteli hizmet anlayışının yaygınlaşmasını ve müşterinin sigortacılık hizmetlerinden elde ettiği faydayı yükseltmeyi hedefliyor. Güven ilişkisinin önemli olduğu sigortacılık sektöründe acente ve müşteri ilişkisini son derece önemseyen TÜSAF, 7/24acente’nin her iki kesime de önemli faydalar sağlayacağını düşünmektedir.

Sigorta acentesi üyelerimiz, sundukları hizmet ve ürünleri kendilerine özel 7/24acente şirket sayfalarında duyurabilecekleri gibi sektördeki yeni gelişmeleri, sigorta şirketlerinin sunduğu yeni ürün ve hizmetleri, kampanyaları da yine 7/24acente kanalıyla daha çabuk öğrenebilecek, değişen mevzuatlar ve yönergeler hakkında bilgi sahibi olabilecek. 7/24acente, sigorta hizmeti sunan acentelerimizin her an güncel kalmasını ve bu yolla müşteriye daha kaliteli bir hizmet sunmasını hedeflemektedir.

Sigorta müşterileri ise sadece kendilerine en yakın acenteye erişmek için değil aynı zamanda aldıkları teminatlarla ilgili yeni bilgilere erişmek, farklı sigorta teminatları ve yeni ürünleri sunan firmalar hakkında daha fazla bilgi edinmek gibi daha birçok nedenle 7/24acente’yi ziyaret edeceklerdir.

TÜSAF olarak hedefimiz, 7/24acente’nin sigorta müşterisi ve acente arasında adeta bir sosyal medya aracı gibi kullanımını artırmak, Türkiye genelinde potansiyel sigorta müşterisinin kendisine en yakın acenteye erişimini hızlandırarak sektördeki müşteri memnuniyeti akışkanlığını artırmaktır.

BURASI 7 GÜN/24 SAAT AÇIK ACENTE HİZMET NOKTASIDIR